Naše společnost CRAFT controls, s.r.o. je fungující společností od roku 2000. Spolehlivost, rychlost a kvalita byla vždy naší největší předností, za kterou si stále stojíme. Dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků a vyřešit všechny technické i administrativní problémy. Věříme , že produkty naší práce vedly vždy ke spokojenosti našich klientů. Přesvědčte se sami o našich kvalitách ve všech poskytovaných službách.

Návrh, projekt, inženýring

Naše společnost Craft controls, s.r.o. nabízí kompletní přípravu staveb od prvních konzultací, zpracování studií a návrhů, zajištění kompletní projektové dokumentace, zajištění stavebního povolení a kolaudace. Umíme také zpracovat projekty osvětlení, hlukové studie. Zajišťujeme zpracování projektů SHZ, EPS, požární zprávu, datové sítě.

Stavební činnost

Naše společnost Craft controls, s.r.o. Vám nabízí kompletní realizaci tzv. na klíč na veškerou stavební výrobu. Realizujeme veškeré práce jako sádrokartony, zdivo, omítky, obklady, dlažba, malby, zámečnické konstrukce, celoplošné stěrky. Dále realizujeme dodávky vzduchotechniky a klimatizace, elektroinstalace, rozvody kanalizace a vody, dokončovací práce. Práce spojené s dodávkami vstupních mříží, dveří a prosklených výkladců.

Interiéry a vnitřní vybavení

Společnost Craft controls, s.r.o. Vám následně po stavební realizaci nabízí komplexní dodávku interiéru jednotek od návrhu, výroby, až po samotnou montáž na místě. Realizujeme také montáž nábytku a vnitřního vybavení dodané našimi zákazníky a následné úpravy či doplnění dle Vašich požadavků na místě.

Značení a reklamní loga

Naše společnost Craft controls, s.r.o. pro Vás zajistí kompletní služby spojené s reklamním označením Vašich prodejen. Navrhujeme a dodáváme světelné nápisy, orientační značení, banery a light boxy. Veškeré typy LOG jak v interiéru tak exteriéru. LED velkoplošné reklamní plochy. Potisky, plakáty, grafiky. Dále realizujme obklady ploch design plechy jako Dibond, Alukobond v širokých barevných spektrech, popř. obklady z ostatních materiálů jako MDF, Polyrey apod.